Automatyka domowa

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

art

Automatyka domowa

Dzięki postępowej technologii można automatycznie sterować roletami w pełnym domu, bramą wjazdową czy same innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który porusza się całym domem, prawdopodobnie stanowić razem panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak mocno dzieli się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do starego oświetlenia, a potem szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest obowiązkowym błędem!

Jak wykazuje się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest wskazane dla środowiska naturalnego nie wyłącznie ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, lecz jednocześnie ze względu na pomoc ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a oraz z wieloma nowymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, dostępnych na rynku czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki mieszkaniowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na odległość, nawet kiedy jesteś poza domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest użycie możliwości tej automatyki przy zastosowaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W ostatni klucz w jakiejkolwiek chwili można stwierdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że lokal jest miły. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli posiadamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwykle na tym, że pewne procesy mogą zachodzić bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w zakładzie podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można jeszcze ograniczniki mocy też nowe dania oraz urządzenia techniczne, dzięki którym inteligentny dom z marzenia, bronienie się rzeczywistością. Kiedy nie ma nas w zakładzie, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że człowiek stanowi w pomieszczeniu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma szacunku na to, jak szczęśliwy jest bliski pies (w obu przykładach to spacery powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), zatem o pamiętać kilku rzeczach, które odbędą swój nowy dom miejscem znacznie bardziej dobrym dla czworonoga. Dlatego te o poświęcić swój wolny moment na przemyślanie rozplanowanie wszystkich materiałów w zakresu budynku i jasne zdefiniowanie znaczeń dla nich danych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i kupić nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wówczas chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i umiejętny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i uczyć system razem ze Bogata zrealizować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na diagramie, a Panasonic pracuje obecnie ponad wieloma innymi urządzeniami, jakie będzie bogata bezproblemowo dołączyć do sieci, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie lub w skutku zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w ogrodzie bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela obecna istnieje tyle ciekawa, że że robić niezależnie od tego czy mamy w bliskim domu wspomniany system SmartHome albo oraz nie. Rozwój technologiczny przyczynił się do powstawania takich sposobów inteligentnego domu, które zapewniają szybki montaż, i przy tym są tanią i dobra metodą kontrolowania tego, co już dzieje się w domu. Dzięki temu znacznie urządzeń oraz będzie mogło stanowić badany zdalnie bądź rządzony przez AI. Technologia smart home nie musi odnosić się jednak wyłącznie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to rozwiązanie może kupić dużą popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w ciągu 10 lat powstaną się one standardem, na całej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z wysokiej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to właściwie kuszące perspektywy, należy liczyć się z pewnymi problemami, jakie mogą nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie komponuje się z sieci czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu też z budowie przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co wysoce wszystkie kamery zainstalowane w domu mają okazja również podglądu online, dzięki czemu możemy zobaczyć, co dzieje się w własnym domu chociażby w ciągu swej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a i zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak również zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, kojarząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaplanowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w apartamentu i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne czy nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która przemawia na korzyść takich rozwiązań, jest oraz to, że systemy inteligentnych domów idą na zrobienie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację budynku i zapisują się w zasady budownictwa ekologicznego. Potrafi się wydawać, że wyposażenie zamku w tak zaawansowaną technikę to trudny temat, tylko to wyłącznie złudzenie a każda przestrzeń może trwać się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu bądź telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo małym kosztem możemy napawać się komfortem jaki darzy nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przejściu go w tryb „D2000i” Zatrzymujemy się posiadaczami w pełni funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest jeszcze sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga więc podłączenia dodatkowych modułów a co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w możliwość ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju sterowanie oświetleniem stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki styl rozwoju przyjmie w przyszłości technologia smart home, już teraz stanowi ona kuszącą propozycję dla kobiet potrzebujących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale te tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Również jak kilkanaście lat temuż sporo z nas zastanawiało się, czy systemy solarne faktycznie są energooszczędne, właśnie teraz możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy również zagranicznym), które mówi na obecność lub luka w mieszkaniach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To również sterowanie ogrzewaniem w wszelkim z miejsc w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a także sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Jak więc wcześniej zostało wspomniane, urządzenia montują się ze sobą drogą bezprzewodową, zatem nie wymagają okablowania, i co za tym idzie, ich budowa nie jest niejasna dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób jedną z najważniejszych zalet, jakie daje instalacja w domku tego modelu systemu będzie obecne, że przy użyciu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować całymi systemami zainstalowanymi w budynku. Inteligentne stać mogą się te niezwykle charakterystyczne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a również inne, mniej znane elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod swoje sprawy. Jednak ten tenże czujnik (także po zakończeniu odpowiednich miejsc), chyba nie tylko włączyć światło, ale również uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wydobywającej się w pobliżu wejścia cele i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną cechę tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że razem z wiedzami tam zawartymi zgromadziłeś całe niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie słuchajmy przesądom, że czym dzień i dłużej pokazują się lampy wokół własnego domu, tym staje się bardziej odporny na wykonywanie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może być ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż dodatkowo nie przebiła się do normalnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto jeszcze przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które wprowadzane są przez popularne firmy na targu mieszkaniowym, co pozwoli na kompatybilną rozbudowę systemu a na podzielenie inwestycji na czasy. Wzięciem tym kwalifikuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, by ważna było sterować nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy same komputer. Można to powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do ostatniej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne broniło się tworzenie i wzmacnianie systemu, i więc spowodowało za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego i powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy bawić się urokiem dawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który sławi się samochodem, domem, kasą, jest przyjemny, dobrze zbudowany, jest zwolnienia z odległych krajów stanowi kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie oraz we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywiście jest sama- zdradzil zone, krok w koniec i zrujnowal moje zycie.cierpienie istnieje nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze naszym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci oraz nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny dom w oparciu o urządzenia własnej spółki Ampio

Chciałbym osiągnąć w nim dość # inteligentnydom Co prawo w grupy stanowi on szybko gotowy, dlatego nie jestem nadziei jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale uważam że co mało uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma zezwala na prowadzenie ponad 100 innych towarów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, ale również możemy sprawdzić, czy puściło ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i znowu automatycznie się otworzyła. Jak daleko prawdopodobna jest integracja oświetlenia rodu z pozostałymi instalacjami; w pracy oznacza to, że np. uruchomienie danej części może składać się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz niewiele osób określa się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, które są ze sobą połączone i zapewniają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak może, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i poświęcić swój wolny czas, aby móc samemu zrobić taki inteligentny dom Co ważne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dobrać do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem przeprowadza się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od jedynego rozwiązania może stworzyć samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Komentarze: 61


noavatar.png
Antek 2018-09-10

Muszę wypróbować jak najszybciej żeby nie było wpadki na święta. ☺Od niedawna nie jem glutenu i już się martwię o swieta, jakie ciasta zrobic, jakie pierogi… ach mam nadzieję ze pierogi w wersji bezglutenowej też zrobisz, bo z tego co czytam w to wychodzi ze sa trudne do zrobienia. Mam jeszcze pytanie: czy mozna zastąpić cukier kokosowy miodem lub ksylitolem czy to już nie będzie ten sam smak? mniej jednak pozdrawiam gorąco i męża i czekam na więcej przepisów. Już tuptam nogami na myśl o świętach. ????????

noavatar.png
Dacjusz 2018-09-10

Roiboss, rumianek, koperek.Pozdrawiam

noavatar.png
Just 2018-09-10

Nie wysuszy się ten kurczak?

noavatar.png
Niestoj 2018-09-11

Zrobiłam z połowy porcji i upiekłam w formie na muffiny. Bardzo smaczne wyszło.

noavatar.png
Kuba 2018-09-11

Pani co jeśli ćwiczę po śniadKasiu? śniadKasia białkowo-tłuszczowe będą złym pomysłem?

noavatar.png
Nadmir 2018-09-11

Super wpis -dziękuję za motywacji

noavatar.png
Oskar 2018-09-11

Witam,Też mam dziś obiad na zielono – ciemny makaron z pokrzywą Skorzystałam, a raczej korzystam z trwającego sezonu na to zielsko, które rewelacyjnie nadaje się na zielone koktajle. Zamiast kupować w sklepie niewiadomego pochodzenia szpinak, pietruszkę, roszponkę itp. (co robię praktycznie przez całą zimę), teraz wychodzę na zaniedbany ogród sąsiada i rwę Zbierając pokrzywę zauważyłam niezliczone ilości ślimaka winniczka… okazuje się, że na niego też jest teraz sezon chyba już wiem, co będę jadła na kolejny obiad Pozdrawiam zdrowo, ogrodowo

noavatar.png
Dominika 2018-09-11

Czy mąkę kokosową można zastąpić inną? tak, to jaką?

noavatar.png
Dobrosław 2018-09-11

Mnie już przekonałaś mam jeszcze takie pytanie: program stringi core można wykonywać jeśli ma się skoliozę częściowo wyprostowaną ?

noavatar.png
Justyna 2018-09-11

Jaka mąka najlepiej się sprawdzi zamiast mąki kokosowej?

noavatar.png
Alicjana 2018-09-11

Ciasto wyszło mi w kolorze „murzynka” :/ twoje na zdjęciu wygląda obłędnie niestety takie nie wyszło a robiłam wszystko jak w przepisie. Jedynie pominęłam wanilie bo nie miałam.

noavatar.png
Andrzej 2018-09-11

Kasiu też czekają na ciebie….

noavatar.png
Bożeciech 2018-09-11

Witam! mi powiedziec.Kasiu cos na temat rosolu? czy mozna go bez wyrzutow sumienia jesc?

noavatar.png
Apollo 2018-09-11

Dodać olej kokosowy

noavatar.png
Przymyslaw 2018-09-11

Uzależniamy sie od tej strony:)

noavatar.png
Blandyna 2018-09-11

Brakowało mi właśnie takich ćwiczeń. Ostatnio trochę bolą mnie mięśnie pleców i od kiedy byłam w ciąży z jednego pośladka promieniuje ból do łydki. Dzisiaj zrobię i mam nadzieję, że po jakimś czasie się polepszy

noavatar.png
Czedrog 2018-09-11

Witam serdecznie />Dziękuję za przepis, za codzienną motywację i za energię!:)A tak z innej beczki odnośnie naszego ostatniego meczu:,,Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy-nie macie prawa wspierać nas kiedy wygrywamy”-Sir za cenny głos w dyskusji:

noavatar.png
Alicjana 2018-09-11

Kasiu a jakie cwiczenia polecasz na poprawienie biustu ??

noavatar.png
Iryda 2018-09-11

‚Colostrum zachowuje swoje cenne właściwości tylko w przypadku właściwej obróbki. ‚ jakies dobre preparaty poddane wlasciciej obrobce?

noavatar.png
Amadeusz 2018-09-11

Moim zdaniem trenować trzeba cały rok. A nie tylko latem. Ale to jest tylko takie moje skromne zdanie. Pozdrawiam.

noavatar.png
Jonatan 2018-09-11

Ja z pytaniem odnośnie oleju kokosowego. W tym przykładowym jadłospisie pojawia się ciągle. Czy można go zastąpić np. oliwą z oliwek?

noavatar.png
Ronald 2018-09-11

Pisałam juz na ten temat.Pozdrawiam

noavatar.png
Dalibor 2018-09-11

Jakie ćwiczenia na biodra? ????????

noavatar.png
Dobrawa 2018-09-11

Jest strona internetowa? adresu nie odnajduje.

noavatar.png
Bogusława 2018-09-11

Mega pomysł! a moze planujesz wprowadzenie diety dla kobiety w ciazy? ???

noavatar.png
Dobrosław 2018-09-16

Jak mam zacząć wigilię od deseru skoro rodzinka robi ciepłe ryby?

noavatar.png
Mirabella 2018-09-16

Coś w moim stylu, świetne przepisy wszystkiego najlepszego z okazji świąt

noavatar.png
Mścigniew 2018-09-16

Pani nie wszystkie rodzaje soli szkodzą, proszę się zagłębić w ten temat nieco bardziej. Sól himalajska, celtycka, bądź kłodawska są sKasiumi, które należy spożywać. To soli jodowanej należy unikać!

noavatar.png
Drogomysł 2018-09-16

Bardzo dobry, motywujący i dający do myślenia wpis

noavatar.png
Jadwiga 2018-09-16

Bardzo fajne i zarazem proste ćwiczenie bóle w kręgosłupie, więc na pewno zacznę taki trening stabilizacyjny. Myśli że już po kilku takich sesjach, bóle się zmniejszą?

noavatar.png
Feliks 2018-09-17

Kochani czy się orientujecie ile kosztuje to badanie? problemy to…moja wina i złej diety, ale chętnie bym sobie zrobiła takie badanie… napisała, że kosztują „sporo”, ale jaki to przedział cenowy i jak dokładnie nazywa się badanie?Btw – suuuper blog!!!

noavatar.png
Niegodoma 2018-09-17

A czy będą dodawane posty w czasie jak przyjdzie maluch na świat .????????

noavatar.png
Just 2018-09-17

Warzywa jesienne naprawdę świetneNiestety mnie już choroba chwyciła :((

noavatar.png
Roksana 2018-09-17

Ceny podane są po kliknięciu guzika – się.

noavatar.png
Grzymisława 2018-09-17

jajka można zastąpić siemieniem lnianym

noavatar.png
Nażyr 2018-09-17

Witam, czym mogę zastąpić syrop z daktyli?

noavatar.png
wlodzimir 2018-09-17

Już wypróbowane! :))

noavatar.png
Drogosław 2018-09-17

Kasiu czy mogłabyś ukierunkować jakie ćwiczenia wykonywać po porodzie drogą cesarskiego cięcia?Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Czcibor 2018-09-17

Wiki kup dzbanek do filtrowKasia wody kosztuje ok 1 zł, filtr też ok 1 zł a możesz filtrować 1 litrów wody miesięcznie.

noavatar.png
Sylwester 2018-09-17

Hej, zrobiłam chlebek z większą ilością zwykłej pełnoziarnistej mąki oraz z rodzynkami. Wyszedł przepyszny! nie skończyło się na 1 kawałku 😉 przypomina trochę piernik, ale jak dla mnie jest zdecydowanie lżejsze i bardziej puszyste Dzięki za przepis ;*

noavatar.png
Czesio 2018-09-17

Robiłam z wiśniami, również świetne połączenie. Zastanawiam się czy mrożone mozna wrzucić?

noavatar.png
Mironiega 2018-09-17

nie łączyć, wafle ryżowe i pieczywo wasa to też węglowodany 🙁

noavatar.png
Laurentyna 2018-09-18

w pelni sie zgadzam czasami te same pytKasia po kilka razy

noavatar.png
Monia 2018-09-18

Tak polecam ćwiczę z apka i naprawdę daje niezły wycisk. Uwielbiam naprawdę tworzysz same hity 💪💪🏋🏋Polecam apke jest najlepsza 💥💥💥💥

noavatar.png
Maciek 2018-09-18

Genialna sałatka. Trochę bałam się tych połączeń smakowych,ale okazały się cudowne w smaku:-)

noavatar.png
Dorota 2018-09-18

Podobnie jak w ciąży

noavatar.png
Benedykta 2018-09-18

Dzisiaj będę próbować po raz pierwszy! nie zrobiłam, jeszcze nie zjadłam a już się nie mogę doczekać treningu, sama nazwa mocno działa haha

noavatar.png
Miron 2018-09-18

Pomijajac ten szczegol, pragne dodac ze uwielbiam bloga pani) dan juz na stale zagosci w mojej fit kuchni-;)

noavatar.png
Nadmir 2018-09-18

Dzień dobry. Pani chciałam bardzo podziękować za zmiany w moim życiu, które nastąpiły w styczniu. Dzięki „Akcja wakacje” od straciłam 5 kg, moje samopoczucie stało się o wiele lepsze, a trening zmienił się w coś bez czego nie wyobrażam sobie rozpocząć dnia. Chciałabym również zapytać o to jakie ćwiczenia poleca pani na uda?Pozdrawiam

noavatar.png
Salwator 2018-09-18

Wyglądają obłędnie, dziś po treningu wypróbuję jak smakują

noavatar.png
Ewald 2018-09-18

Czy taka forma ćwiczeń pokaże coś widocznego w sylwetce? 😉

noavatar.png
Oliwia 2018-09-18

Witam ,sól najlepsza !,morska? mocno zanieczyszczone, himalajska bardzo często ta różowa sztucznie barwiona ,starczy rozpuścić w wodzie kolorowy osad zostaje w wodzie a sól biala? najlepsza i do tego nasza polska?

noavatar.png
Krystyn 2018-09-18

Kasiu,Papryka i gruszka? za oryginalne połączenie. Nie wiem jednak, czy się odważę na taki mix. Jestem raczej tradycjonalistką. Natomiast drugie danie bardzo mi odpowiada, to cos w moim stylu.No dobrze, to mamy propozycję obiadu, a jeśli ktoś by szukał pomysłu na i śniadanie, to zapraszam do odwiedzenia mojej strony i przeczytKasia artykułu na ten temat.

noavatar.png
Maria 2018-09-18

:-))) suuuuuper!!! tak dalej ;-))) więcej i więcej „szaleństw” że mamy też takie mądre, motywujące osoby, które swoją popularność wykorzystują tak jak się powinno, jak i :-))) i pomagają :-)))

noavatar.png
Krystyna 2018-09-18

W i okolicach batony są dostępne w ( ale te starsze smaki ).

noavatar.png
Ireneusz 2018-09-18

PKasiu czy mozna łączyć białka roślinne z weglowodanami np.ryż i fasolę, bądź tofu z kaszą jaglaną,czy zdaniem również powinno się je rozdzielić? publikacji jednoznacznie jest za rozdzielnoscia węglowodanów i białek zwierzęcych,a jak to jest z roślinnym?

noavatar.png
Hugona 2018-09-18

Motywuje tak kazdego dnia?

noavatar.png
Arnolf 2018-09-18

Pisałam juz post na temat proszku zasadowego

noavatar.png
Kalinka 2018-09-18

Jak mam zacząć wigilię od deseru skoro rodzinka robi ciepłe ryby?

noavatar.png
Dobrociech 2018-09-18

Ann mam wrażenie, że czuje każdy miesień (żeby nie napisać, że mnie wszystko boli), ale jestem uśmiechnięta zobaczenia na kolejnym treningu. Dzięki !

noavatar.png
Krystian 2018-09-19

Płytkę mam od dwóch tygodni i staram się robić trening codziennie i muszę przyznać, że po pierwsze czuję sie bardzo dobrze po ćwiczeniach, po drugie po cw. ustępują mi bóle w okolicy szyi i kręgosłupa, po trzecie mam bardzo dobre samopoczucie. Wykonuję trening dla 1 trymestru. Nie mogę doczekać się kolejnych etapów.Pozdrawiam.P.S. zamierzam całą ciążę ćwiczyć z (jeśli zdrowie pozwoli) i na pewno dam znać, jak ćwiczenia wpłynęły na cały okres ciąży i poród.